آپلود عکس  /   سوالات متدوال

- آپلود چیست و آپلود کردن یعنی چه؟

آپلود کردن به عملیاتی گفته می شود که طی آن فایلی از کامپیوتر (کامپیوتر کلاینت) به سرور (کامپیوتر سرور) از طریق اینترنت ارسال می شود.
منظور ما از کامپیوتر صرفا یک کامپیوتر شخصی نیست و هر دستگاه متصل به اینترنتی این امکان را دارد. مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و ...

 

- علت آپلود عکس یا فایل چیست؟

عکس و فایلهایی که روی وب سایت های مختلف وجود دارند، برروی کامپیوتری های خاصی که همیشه به اینترنت متصل هستند و به آنها سرور می گویند آپلود شده اند.

اگر نیاز به اشتراک گذاری فایل یا عکس های شخصی خود دارید و می خواهید امکان مشاهده عکس یا فایل های خود را برای کاربران اینترنت قرار دهید، باید آن را در یکی از سرورهای موجود در اینترنت آپلود کنید و سپس لینک آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا بتوانند فایل یا عکس های شما را مشاهده و دانلود نمایند.

به طور مثال شما با آپلود عکس های خود در آپلودسنتر عکس هئل7.ir در واقع عکس های خود را برروی هارد دیسک سرور ما قرار می دهید و می توانید آن را در محیط اینترنت به اشتراک بگذارید و آنها برای همه اشخاص جهان قابل مشاهده خواهد بود.

 

- دانلود چیست؟

دانلود دقیقا عکس عمل آپلود است و دانلود کردن به عملیاتی گفته می شود که طی آن فایل از سرور (کامپیوتر سرور) به کامپیوتر (کامپیوتر کلاینت) از طریق اینترنت منتقل می شود.

 

چرا شما مدعی هستید بهترین آپلودسنتر عکس در ایران هستید؟

آپلودسنتر عکس img7.ir برخلاف اکثر آپلودسنترهای عکس در ایران که از یک اسکریپت رایگان (میهالیسم) و تاریخ مصرف گذشته همراه با یک قالب رایگان استفاده می کنند که آن ضعف های ساختاری شدید و فاقد هرگونه امکاناتی خاصی می باشد و بعد از مدتی و افزایش حجم عکس های کاربران و کند شدن شدید اسکریپت ، آپلودسنتر دائمی! خود را تعطیل و عکس های کاربران خود را به سادگی حذف می کنند.

آپلودسنتر عکس img7.ir از یک اسکریپت کاملا اختصاصی و منحصربه فرد براساس مهندسی نرم افزار ، همراه با یک قالب اختصاصی و کاملا بهینه براساس آخرین تکنولوژی های روز جهان استفاده میکند.

 طراحی مهندسی و مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا این امکان را به ما می دهد که سریع تر ، قدرتمند تر ، قابل اعتماد تر و بهترین آپلودسنتر عکس کشور باشیم.

 

زمان نگهداری عکس ها در آپلود سنتر عکس img7.ir چقدر می باشد؟

آپلودسنتر عکس img7.ir برخلاف اکثر سایتهای مشابه هیچ گونه ادعایی در زمینه نگهداری عکسهای کاربران به صورت دائمی ندارد و در دنیای واقعی چیزی به معنای دائمی بودن وجود ندارد و حتی اگر کسی ادعا کند خودش هم دائمی است باید به سلامت عقل او شک کرد! 

آپلودسنتر عکس img7.ir برای افزایش کیفیت خدمات خود یک زمان حداقلی به صورت زیر برای عکس ها تعریف کرده است:

فایلهای کاربران مهمان:
فایلهایی که توسط مهمانان آپلود شده اند تا زمانی که سایت برقرار است نگهداری خواهد شد اما img7.ir نگهداری آنها را حداقل 18 ماه از زمان آپلود گارانتی می کند.

فایلهای اعضای سایت:
فایلهایی که توسط اعضای سایت آپلود شده اند تا زمانی که سایت برقرار است نگهداری خواهد شد اما img7.ir نگهداری آنها را حداقل 36 ماه از زمان آپلود گارانتی می کند.

نکته:

در صورتی که به هرنحو تصمیم به حذف فایلها بعد از زمان مقرر داشته باشیم حداقل 60 روز قبل از طریق سایت و ایمیل اعضا و همچنین انجمن های اینترنتی اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته 2:

ممکن است زمان نگهداری فایلها تا 10 سال هم باشد اما img7.ir برای حفظ پایداری سرور و بالابردن کیفیت اقدام به تعیین یک زمان حداقلی برای نگهداری فایلها نموده است.

 

چه عکس هایی اجازه آپلود ندارند و در صورت آپلود حذف می شوند؟

  • عکسهای مبتذل و مستهجن و به اصطلاح +18
  • عکسهای حاوی توهین به شخصیت های سیاسی و مذهبی و همچنین اقوام و مذاهب ایران
  • عکسهای خصوصی افراد بدون اجازه آنها
  • سایت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هرگونه عکسی که این قوانین را نقص کند.