آپلود عکس  /   درباره ما

آپلودسنتر عکس img7.ir در اردیبهشت سال 1391با نام upcity و با هدف ایجاد بستری رایگان و سریع برای آپلود عکس تاسیس شد و توانست از بدو تاسیس تا اندک زمانی به عنوان محبوب ترین آپلودسنتر عکس شناخته شود و با استقبال فوق العاده از سوی هموطنان عزیز مواجه شد.

در آبان 1393 آپلودسنتر عکس upcity.ir دچار تغییرات گسترده ای شد و یک نسخه جدید و کاملا متفاوت و قدرتمند با نام دامین img7.ir متولد شد. با توجه به نیاز روز افزون کاربران در اسفند 95 امکانات قابل توجهی از قبیل آپلود فایل و امکان کسب درآمد از فایلها برای کاربران به سایت اضافه شد و سایت جدید با نام upinja رونمایی شد.

در آپ سیتی از اسکریپت رایگان میهالیسم همانند اکثر آپلودسنترهای عکس فعلی استفاده شده بود که این اسکریپت ضعف های بسیار بزرگ ساختاری و طراحی داشت و پشتیبانی از آن نیز توسط سازنده آن متوقف گردیده بود.

بنابراین ما در upinja.com یک نسخه جدید و کاملا ساده و قدرتمند مطابق آخرین تکنولوژی های روز دنیا ایجاد کردیم که همین امر باعث شده است که آپلودسنتر عکس upinja.com امروز به عنوان یک آپلودسنتر عکس سریع، مدرن و قدرتمند شناخته می شود.

هدف اصلی آپلودسنتر عکس و فایل upinja.com ارائه سریع و پایدار خدمات خود به کاربران خود می باشد.

مهم نیست از چه وسیله ای اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر و همچنین از چه سیستم عاملی نظیر ویندوز، اندروید و مک برای آپلود عکس در upinja.com استفاده شود؛ چرا که همه این دستگاه ها و سیستم عامل ها پشتیبانی می شوند.